Welcome to the home of kino-fogol.kiev.ua

Троя

Долго Троя в положении осадном
Оставалась неприступною твердыней,
Но троянцы не поверили Кассандре,-
Троя, может быть, стояла б и поныне.

Американці - кіноамериканці - здається, побували вже скрізь. На Місяці і на астероїдах, на далеких планетах, майже у кожному куточку Землі, у глибинах Океану та у глибинах самої Землі, у Росії та навіть у Іраку - скрізь вже встигли! Та їм, напевне, дуже шкода, що їхня історія налічує усього якихось 6 століть і тому Велика Америка не застала таких грандіозних подій, як от падіння Трої. І бідолашні янкі не змогли прийняти у цьому участь - от шкода, правда ж?

Але це діло можна поправити! Досить узяти і перенести у минуле якщо й не самих американців, то їхній менталітет, їхні думки та їхню пропаганду - і ніхто нічого не помітить, еге ж?! Тому сьогодні тут у Києві ми маємо нагоду приєднатися до видатного джерела американської думки і на власні очі переконатися, що древні греки хоча й не були американцями історично, то напевне вже що були янкі у душі - невже хтось може вважати інакше?

Гадаєте я відмовляю вас від перегляду нового блокбастера? Та ні - ідіть і дивіться - там більше 3 годин фільму - видовище обіцяють неперевершене! Кажуть, що навіть у самого "Володара Каблучок" у його "Поверненні Короля" ще не було такої грандіозної битви, яка буде у "Трої" - то чого б і нам не подивитися? Я, наприклад, точно піду! І вам дуже й дуже рекомендую! Просто хочеться зауважити, що після трьох годин видовища варто усе одно не забувати, хто саме це знімав і як саме воно було насправді. Ну, а висновки - для чого саме це знімалося - це ви вже зробите самі. Тому - усі вперед - на "Трою"! Гей!

А вот конец - хоть не трагичный, но досадный:
Какой-то грек нашел Кассандрину обитель,-
И начал пользоваться ей не как Кассандрой,
А как простой и ненасытный победитель.

Про кино обзоры
Date Created: Thu Jun 9 21:42:13 2016