Welcome to the home of kino-fogol.kiev.ua

Дзвінок (The Ring)

Фільми жахів - це досить своєрідна категорія кінематографічного мистецтва та кінобізнесу. Людям подобається лякатися ніяк не менше ніж реготати над витівками комедійних акторів та співчувати героям мелодрам. Напевне є щось таке у людській психології. Щоправда, я аж ніяк не психолог, тому занадто багато на цю тему розмірковувати не буду.

А от зараз сиджу я та переглядаю досить гучно про анонсований фільм жахів "Дзвінок" (The Ring). Тільки нікому не кажіть, бо узагалі то зараз у мене робочий час... Отож бо усі тихенько читаємо мої враження, а я буду намагатися не надто репетувати від жаху... :)

Все - журналістка переглянула ту саму зловісну касету. Чи якраз переглядає. Щось там булькає та шкварчить. А от і дзвінок. Це в неї - це поки що не в мене. І запитання: "Ти подивилася касету?"

Гм... Здається налякатися як слід я все таки не зможу, бо у мене на комп'ютері щось з декомпресором зображення і воно завмирає час від часу, не дивлячись на те що звук іде як і потрібно і дія фільму також. Ну що ж - маємо те що маємо - працювати усе одно нема бажання. :)

Не знаю, я якось так навчився приборкувати свої нічні жахи досить давно і спати цілком спокійно. Щодо фільмів жахів, то я також не пригадую свого останнього фільму, від якого я б й справді нажахався. Так, після фільму "Постійне Зло" я дещо сторожко виходив з кінотеатру: а що як там, на вулиці, те ж саме що й на вулицях міста... як там воно називалося? Ти ба, вже й не пам'ятаю.

Ні, ви бачили?! Як воно вам?! Там ще й якась маячня з касетою - з технічної точки зору...

Дні у фільмі спливають. У мене також наближається обідня перерва. Не втратити б апетиту. :)

Дивитись чомусь нудно. Напевне фільм цей потрібно переглядати пізно ввечері або вночі. :) Отоді буде справді вражаючий ефект.

Перегляд фільму час від часу переривається роботою. Це щоб не занудьгувати. :)

О! Я пригадав таки останній фільм, під час якого було дещо боязко! Це "Знаки"

От уже й малий подивився касету. І пролунав телефонний дзвінок. І тепер їх уже троє: мати, батько та їх малий син. І йде шостий день. А до обідньої перерви залишилося трішки більше години часу... :)

Вже втопилася коняка (чи то кінь). На паромі. Попала (чи то попав) під гвинти. Атмосфера Нагнітається.

Мені дивитися вже набридло, але цікаво чим же воно все закінчиться? Добре, зроблю над собою зусилля!

Містер Морган щось знає, але звичайно ж нічого не скаже. Це щоб сюжет підтримати. Добре дивитися таке кіно з кимось, у кінотеатрі чи вдома на дивані. Сидиш, уважно спостерігаєш за сусідом (чи то сусідкою) і у відповідні моменти хапаєш його (чи її) за руку чи торсаєш за плече. Вереск або ж ляпас забезпечено! :)

О! Здається вони з'ясували походження відеозапису.

Отже, в усьому винна дівчинка?

:) Зараз саме момент хапати сусіда за що там до чого дотягнетеся.

До кінця - хвилин 10. Як же воно мені набридло! :)

Все, вона вирішила що вже занадто пізно. Тобто він то дивився касету пізніше за неї і у нього є більше часу, а отже він може урятувати їхнього сина...

:) О! Там дірка аж у саме Пекло, от! :))

Ну то я вже маю лякатися чи ще ні?!

Так, щось цікавеньке під кінець фільму... :)

І це все? Напевне напрошується продовження, чи не так?

Отож, моє резюме: якась маячня. Особливо нового у методах залякування глядача я не знайшов. Якась примарна ідея і досить незрозумілі мотиви сюжетної лінії та центральна ідея. Таке відчуття, що втрачено якусь важливу деталь, без якої картинка не складається до купи. А без цього увесь фільм - це лише розрізнений набір окремих епізодів та похмурого настрою. І все.

Чи варто йти дивитися у кінотеатр? Ну, зважаючи на те, що у київських кінотеатрах цей фільм майже скрізь уже пройшов, то не буде нічого страшного, якщо ви переглянете його на відео. Та й узагалі, як на мене, широкого екрану фільм не вартий. Так, похмурий фільм жахів без особливої ідеї. Фредді Крюгер ще й страшніше буде...

Порада: не забувайте хапати сусіда чи сусідку за руку! :)

Про кино обзоры
Date Created: Thu Jun 9 21:42:13 2016