Welcome to the home of kino-fogol.kiev.ua

Шалений Макс

Шалений Макс А ви упізнали на цьому фото Мела Гібсона? "Шалений Макс" з бюджетом у якісь смішні 400 тисяч австралійських доларів (хоча не слід забувати інфляцію за останні 30 років) став для молого актора справжньою перепусткою у світ великого кіно. Як не дивно, сам фільм теж не забули і він пережив 2 продовження з самим Мелом Гібсоном у ролі Шаленого Макса: "Шалений Макс 2: воїн дороги" та "Шалений Макс 3: під куполом грому". І навіть зараз планується четверта частина - "Шалений Макс: люта дорога" (Mad Max 4: Fury Road).

Але як на мій нескромний погляд фільм має більше кінематографічно-історичну цінність, як один з проображчиків "апокаліптичного роад-муві". З погляду ж глядацького інтересу у якості "кіно, яке можна переглянути ще раз" цей фільм стоїть далеко не на першому місці. Як для бойовика у ньому не настільки багато бойовика і забагато драми. Як для розважального кіно у ньому замало гумору: оригінальний "Шалений Макс" взагалі вийшов якимось аж занадто серйозним, і, можливо, саме тому і притяг до себе стільки уваги. Але сьогодні, 30 років по тому, виникає бажання саме відпочити за двома наступними серіями, а першу ж залишити виключно у якості серйозної кінематографічної ретроспективи.

Справжнім шанувальникам кіно неодмінно дивитися. Усім іншим - ви нічого не втратите, якщо будете просто знати про існування цього фільму і з ним - звідки ж узявся той Мел Гібсон.

Про кино обзоры
Date Created: Thu Jun 9 21:42:13 2016