Welcome to the home of kino-fogol.kiev.ua

Халк Невероятный

Ну это просто сумасшедший дом: на разливочной площадке какого-то "энергетического напитка" легко можно "долить" в напиток крови или еще какого ингридиента - скромного боевого вируса, например.

Вместе с тем правительство так запросто мониторит жизнь населения, что может отследить мужика, "взбодрившегося чуть больше чем рассчитывал", выпив бутылочку, залитую вражьей кровью.

Т.е. с одной стороны что угодно и очень легко может попасть в Штаты и "быть выпито", а с другой - "правительство" с легостью "отслеживает последствия".

Ну а американские боевики с супер-опером русского происхождения с совершенно русским именем ага :) легко оперируют на территории Бразилии. Вот ведь незадача: боевые действия на улицах города обеспечить могут, а чистоту поставляемых в Америку продуктов - нет.

Як і годиться, перший же бойовий епізод стається на заводі: по-перше, мінімум жертв серед цивільного населення, по-друге - максимум доступного обладнання для кидання, швиряння, ламання, тощо.

Хлопчина росіянин, як і годиться, задає аж надто багато запитань - трохи дивно як при його професії він аж стільки прожив. З одного боку, це свідчить про наявність якогось там розуму, а з іншого - незрозуміло чого б це він не зміг асоціювати Халка з "професором": як на мене, висновок аж надто логічний. Тож виходить що наш хлопчина-росіянин - просто тупа надокучлива потвора.

Вдаючися до демонстративної "реалістичності" Халк купує штани надвеликого розміру. :)

Це брехня: Беннер не випробовував на собі "цей засіб" - це зробив його батько.

Росіянину 40 років - і він все ще приймає участь у оперативних діях у якості "гарматного м'яса"? Так, звісно ж це свідчить про наявність розуму та досвіду.

Гм... Я просто в шоці: на Беннера полює "вся королєвская рать", а він запросто отак заходить в гості до коханої. Та він ще й запросто "повертається у Штати"! Геніальна "реалістичність". Як я й гадав з самого початку, ставку буде зроблено на "типу психологізм" у виконанні Самого Едварда Нортона.

Прохвессор легко і невимушено прокрадається у закритий університет і отримує доступ до комп'ютера і комп'ютерної мережі. Ну і звісно ж "кодірованная сєть - сікрєтний чат" викликається на будь якому комп'ютері просто отак будь де.

Як і годиться, "тіпа психологізм" насправді виливається у вражаючу маячню: військові на чолі з бравим генералом за підтримки авіації - вони б рапторами бомбардували би бідолашного Халка прямо у місті, на подвір'ї місцевого університету - не можуть втримати не тільки свої жертви, цілковито безглузді вже цього разу, а й жертви серед "цивільного населення". Якого дідька донька генерала швендяє по арені бойових дій, а не сидить під надійною охороною десь вдалині - і це при тому, що до татка вона підійшла сама: хапай, заливай заспокійливим, вивозь звідси, або, принаймні, тримай на короткому повідку щоб не бігала піч чергами з багатоствольних вулканів - чого би це все не було зробити одразу - тут моє логічне сприйняття цього "типу реалістичного кіно" пасує...

Цікаво показана робота "служби Щит" - цілком реальна у нас час штука, доречі. І, скоріш за все, існує насправді. От тільки дивно що "прохвесор" - увесь із себе такий розумний - про її існування чи то не підозрює, чи то ігнорує.

Сподобалося:
- Знаешь, я знаю несколько приемов, как сдерживать ємоции...
- !!! Рот на замок и ножками...

Удивительно жалкие "военные" - в первой части они были и попроще и поумнее:
- Если ты убил это в себе - будешь сидеть в клетке до конца своих дней.
Ну да, ну да! А если не убил - тебя пошинкуют на колбаску и выпьют всю кровушку.

В сравнении с первой частью "папик" с одной стороны совсем сбрендил, а с другой - не может обеспечить безопасность своей дочери, просто заковав ее в наручники - в первой части проблем с этим вроде не возникало.

А от "мерзость" вышла что надо!

Вот только рекламисты в очередной раз соврали: Мерзость появилась не в погоне за Халком - Халк-то к тому времени был уже пойман - Мерзость появилась по недосмотру военного начальства, все еще держащего на службе в оперативном активе совершенно мерзкого придурка, еще не известно как выжившего таки до сего момента во всех проведенных им операциях.

"Папа" снова в своем репертуаре: не выгрузив доченьку из вертолета он "бросился помогать" Халку - где, наконец, старые-добрые Апачи!?

Ну і як завжди, за бійкою спостерігають десятки якщо не сотні цивільних.

І "поскакав" по Нью-Йорку... :)

Доречі, там ще залишався чокнутий прохвесор містер Грей...

Програму "супер-солдат" знову прикрили. Наприкінці з'являється... хто б ви подумали!? Тоні Старк власною персоною! Халк проти Залізного Чоловіка? Але останній, здається, виправився - за що я люблю Голівуд, так це "тому що послідовний"...

Про кино обзоры
Date Created: Thu Jun 9 21:42:13 2016