Welcome to the home of kino-fogol.kiev.ua

Банди Нью-Йорку

Усяка держава бажає мати свою історію. І якщо історія Старого Світу так багата на історичні події, то історія Америки майже нічим особливим не вирізняється, окрім, власне, відкриття Америки та її завоювання. А, ну так: ще й громадянською війною Півночі та Півдня. Але патріотизм треба якось підтримувати, правда?

Тому я щиро розумію рвення Голлівуду зняти що-небудь таке "історико-патріотичне" або "патріотично-історичне". Але так, щоб і з любовною лінією, і з масштабними сценами кровопролиття, і з обов'язковою кінцівкою: "От які ми, американці!" Ну що я можу сказати? Боже поможи! Мене ж ці більш як 160 хвилин (майже 3 години!) кривавого месива і якихось "епохальних фраз" аніскільки не схвилювали. Красиво, напевне, однак я легко можу назвати пару історичнихфільмів, які виглядають красивіше та й дивитися їх куди цікавіше. Зняті, доречі, усе на тому ж американському Голлівуді. Історія, щоправда, не американська. Ну немає у американців видатної історії - що ж тепер робити? Радіти цим безпорадним потугам на "серйозне кіно"? Ні вже, звиняйте!

Як вже на те пішло, то саме таку думку й підтримав і всесвітньовідомий дядечко Оскар: фільм "Банди Нью-Йорку" став найбільшою сенсацією нагородження 2003 року, не отримавши жодної статуетки з тих 10, на які його було номіновано. Не знаю навіть, чи був колись ще такий фільм за всю історію Оскара...

Про кино обзоры
Date Created: Thu Jun 9 21:42:13 2016