Welcome to the home of kino-fogol.kiev.ua

Заборонене царство

Прем'єра в українському кінопрокаті - 29 травня. Це, власне, за 2 дні, але я у кіно не піду, бо вже скачав це кіно у DVD-якості з російськомовною озвучкою - тож сьогодні-завтра буду дивитися, а "вражу мову" я вже якось переживу... :)

Тож 28-го сів я собі ввечері і подивився це кіно на своєму домашньому кінотеатрі. Не про кіно: новий звук відпрацьовує на всі сто! Звуки ударів і такі інші "кіношні звуки" тепер забезпечені чудовою роздільною здатністю і потужністю і справа була таки у звуковій карті комп'ютера. Тепер на черзі "апгрейд" моєї акустичної системи з 2.1 до, принаймні, 5.1 - а звук я скачаних фільмах переважно багатоканальний. Про кіно: кіно гарне. Наскільки взагалі може бути гарним "кунфушний" бойовик, та ще й казковий, та ще й... власне, певно з-за того що кіно це - таки Голівуд, а не Китай, у ньому різко обмежена кількість Великого Китайского Пафосу і Великої Китайської Краси - що, в принципі, одне й те саме. Натомість - легкий і прозорий бойовичок - нікого аж надто жорстоко навіть не вбивають. Принаймні, це не кидається у вічі. Іти можна усією родиною, але, здається, для дівчаток усіх вікових категорій "Заборонене царство" буде не надто цікавим. А от для хлопців - що, походу і кіно це кіно таки варте - рекомендую!

Тим паче що порекомендувати цього кіновікенду більше особливо й нема чого. "Спіді-Гонщик"? Братів Вачовські? Ну... Я трейлер бачив - кіно трохи занадто тупе, як на мою нескромну думку. Тож рекомендувати його я ніяк не буду. А от "Заборонене царство" рекомендую - гарне кіно!

Про кино обзоры
Date Created: Thu Jun 9 21:42:13 2016