Welcome to the home of kino-fogol.kiev.ua

Селюки з Беверлі Хілз (The Beverly Hillbillies)

Селюки з Беверлі Хіллз Насправді постер праворуч - зі старого теле-серіалу 1962-1971-го років. Уявіть собі, тривав він аж 9 років. Спочатку серіал, з 1962-го по 1965-й, виходив у чорно-білому, а потім - вже у кольорі. Усього вийшло 274 серії. Ото цікаво було би передивитися!

Наразі, теж не надто новенький на сьогодні ремейк теж не пасе задніх: кіно простеньке і невибагливе, але гумор ще аж ніяк не "пердильний", яким він стане 10 років по тому, та й тема "бідна простота проти багатої вибагливості" обіграна дуже інтелігентно я би сказав і "бідні" у порівнянні з "багатими" виглядають саме простими, але аж ніяк не тупими. На відміну від більшості наступних комедій аналогічної тематики - "бідний родич випадково потрапляє у багате оточення і т.д. і т.п." - коли "бідний родич" зазвичай зображається тупим і апріори нездатним прийняти та осмислити існування світу за межами свого власного, "селюки з Беверлі Хіллз" вживаються у новий світ надзвичайно органічно і швидко вчаться усім необхіднім "особливостям нового життя". Але при цьому не стають зарозумілими снобами - символізуючи собою все те просте і справжнє, що на сьогодні цілковито втратили у своєму образі "люди бідних кварталів", вони його не втрачають і саме це "просте і добре і справжнє" вони в свою чергу привносять у свій новий світ. Подивитися на це приємно.

Так, воно зрозуміло, що сьогодні це все виглядає як красива казка і що сьогодні мало хто вірить, буцімто бідні - це не звиродніла бидлота, тоді як багаті - така сама звиродніла бидлота, але якій пощастило народитися під "правильним" дахом. Але, щиро кажучи, якраз сьогодні у сучасному кіно ото якраз і не вистачає таких простих добрих казок, які, можливо, не такі вже й далекі від реальності. Принаймні, іноді хочеться у це вірити.

А кіно гарне! Приємна така сімейна комедія 90-х років. Дуже проста і невибаглива, але від того ще приємніше. Пригадуєте епізод з геть свіжої російської комедії "Про що говорять чоловіки", де чоловіки їли шашлик у простому придорожному наметі і порівнювали той шашлик з дуже дорогою і дуже "вибагливою" стравою у так само дорогому і вибагливому ресторані? Рекомендую переглянути! Так ото "Селюки з Беверлі Хіллз" і є отим простим і невибагливим, але дуже смачним і дуже приємним саме отією своєю простотою і невибагливістю кіно. І "харчуючись" усіляким сучасним "фестивальним" та й просто сучасним "кіно-мейнстрімом" дуже часто хочеться якраз чогось такого дуже простого. Тож рекомендую і вам.

Про кино обзоры
Date Created: Thu Jun 9 21:42:13 2016